Nëna nga Ferizaj lajmëron në polici djalin e zhd ukur që disa ditë

0
103

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh se një grua ka njoftuar policinë pasi që biri i saj është larguar për disa ditë nga shtëpia, raporton Gazeta Express.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

“Ankuesja femër K-Shqiptare ka informuar se i biri i saj mashkull K-Shqiptar para disa dite është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet se ku gjendet. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, shkruhet në raport të policisë./Express

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here