Ndërpritet ndeshja në Shqipëri, shkak TËRMETI i fuqishëm (Video)

0
138

Është ndërprerë për pak minuta ndeshja mes Partizanit dhe Bylisit në kategorinë superiore.

Shkak duket të jetë tërmeti i fuqishëm që para pak çastesh goditi Shqipërinë, shkruan GazetaBlic.

Ndeshja ka rifilluar sërish, derisa për fat të mirë, në stadium nuk ka ndodhur asgjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here