Bie lopa në bunar, pamje kur e shpëtojnë zjarrfikësit në Bresalc

0
104

Një lopë e cila kishte rënë në një bunar të thellë ka bërë që të intervenojnë zjarrfikësit për ta shpëtuar.

Ekipi i zjarrfikësve në Gjilan ka intervenuar për të shpëtuar lopën e cila kishte rënë në një bunar në fshatin Bresalc, transmeton Indeksonline.

Në Bresalc të Gjilanit shpëtohet një lop falë ekipit të zjarrfiksave të Gjilanit dhe banorëve të fshatit Bresalc pasi kishte rënë me një bunar të thellë.

Posted by 06 Press on Saturday, July 13, 2019

Siç shihet në këto pamje të publikuara, zjarrfikësit me ndihmën e disa mjeteve, e nxjerrin atë nga gropa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here