U shua një familje, ja cilët janë 4 vi ktimat që humbën jetën në aksidentin tragjik

0
271

Nga aksidenti tra gjik që ndodhi gjatë natës në aksin Elbasan-Tiranë janë zbardhur emrat e vi kti mave. Vi kti mat janë Bardhok Bibaj 58-vjeç, bashkëshortja e tij Valentina Bibaj dhe dy vajzat Florida Bibaj dhe Gjuliana Bibaj.

Po kështu, shoferi i mjetit Arlind Aliaj, mik i familjes ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Alia ka pësuar dëmtime të mëdha në kokë dhe kraharor. Ai po mbahet në jetë me aparatura.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë e mjetit, i cili dyshohet se ka ecur me 110 km/orë. Ende nuk dihen shumë detaje për këtë aksident të rëndë. Policia po heton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here