Pas shiut “lumë”në Prishtinë (VIDEO)

0
245

Shi dhe breshër ka rënë para pak çastesh në Prishtinë duke shkaktuar grumbullim të ujit në rrugët kryesore të qytetit.

Lexuesit e Klan Kosovës kanë dërguar disa video ku shihet “lumi” i krijuar në qytet.

Gjatë ditës së djeshme në disa komuna të Kosovës ka rënë breshër me intensitet më të lartë duke dëmtuar edhe kulturat bujqësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here