Nuk i hapet parashuta, humb je.tën mësuesi shqiptar

0
127

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Dibër, ku një mësues 30 vjeçar ka hu mbur je.t.ën.

Gëzim Elezi ishte mësues matematike dhe i apasionuar pas sportit të parashutizmit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në malin e Zimurit, pasi 30 vjeçarit nuk i është hapur parashuta.

30 vjeçari është dërguar në spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’i mbijetojë pl a.g.ë.v.e./Express

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here