Ndërpritet ndeshja në minutën e nëntë, Gramoz Vokrri nuk mund t’i ndalë lotët

0
447

Po zhvillohet momentalisht ndeshja e yjeve në stadiumin e Prishtinës “Fadil Vokrri”.Rezultati është 1-1, por që realisht gjendet në plan të dytë, shkruan GazetaBlic.

Në organizimin e federatës dhe të komunës së Prishtinës, skuadra e Milot Rashicës po përballet me atë të Granit Xhakës.

Me numër 9-të aty po luan edhe Gramoz Vokrri, i cili nuk mund t’i ndalë lotët, atëherë kur në atë minutë, pra të nëntën, ndërpritet ndeshja në nderim të babait të tij.Granit Xhaka tregoi profesionalizmin e tij dhe shkoin ta përqafojë, derisa të njëjtën e bënë edhe bashkëlojtarët e edhe kundërshtarët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here