FITORE E MADHE SA MALET E BULLGARISË

0
92

Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Bullgarisë dhe asaj të Kosovës, ku kjo e fundit doli fituese me rezultat 3-2.

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Vasil Levski” që ndodhet në Sofje të Bullgarisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here