Emocionohet ish-presidenti Bill Clinton

0
114

Ka nisur ceremonia zyrtare për shënimin e 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë.

Në këtë manifestim po marrin pjesë shumë personalitete, në mesin e tyre edhe ish-presidenti dhe miku i madh i Kosovës, Bill Clinton.

DUKE NDODHUR – 20 VJET LIRI

DUKE NDODHUR – 20 VJET LIRI

Posted by Telegrafi.com on Wednesday, June 12, 2019

Clinton është parë i emocionuar në momentin kur i është përmendur emri i tij, dhe të gjithë u ngritën në këmbë për ta nderuar. Kjo ndodhi pasi u shfaqën pamje emocionuese të arritjeve të shtetit të Kosovës që nga paslufta.

Clinton ka thënë se ndjehet i nderuar që është rikthyer pas 20 vitesh në Kosovë. /Telegrafi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here