Elvis Naçi niset për të shpëtuar 7 jetimët nga çadra, behen me shtepi te re (Video – Emocionale)

0
276

Emocione te shumta tek kjo familje, suprpriz e madhe nga Shqipetaret dhe Elvis Naci, ndiqeni emocionet e shumta gjate dhurimit te shtepise se re!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here