Aksident i rëndë trafiku në rrugën Shkup-Kosovë

0
201

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën që të dërgon nga Shkupi për në pikën kufitare me Kosovën.

Si pasojë e këtij aksidenti rruga është plotësisht e bllokuar, dhe nuk dihet se kur mund të lirohet.

Deri tani nuk dihet për persona të lënduar, ndërkohë janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe ndihma e shpejtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here