Aksident i rëndë: Kamioni përplas makinën e saj, ndërron jetë në vend 40-vjeçarja shqiptare (Emri)

0
198

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali. Si pasojë e këtij aksidenti një grua shqiptare ka humbur jetën.

Mësohet se aksidenti i rëndë ka ndodhur gjatë mesditës së djeshme në Leçe.

Në këtë aksident u përfshinë 4 mjete, mes tyre edhe një kamion. Kjo për plasje do të ishte fatale për jetën e një 40-vjeçareje shqiptare.

Bëhet e ditur se ajo quhej Angjelina Zefi. Po ashtu raportohet se ajo ishte duke udhëtuar me një prej makinave që u përfshin në aksident.

Sipas hetimeve të para ka rezultuar se 40-vjeçarja shqiptare është për plasur nga një kamion dhe ka se ka ndërruar jetë në vend.

Kamioni e ka marrë para makinës e shqiptares. Gjithashtu bëhet e ditur se ajo punonte në një restorant.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here