Ak.sident i rëndë trafiku në Shkup, një i v.dekur dhe tre të lënduar

0
84

Një i v.dekur dhe tre të lënduar është bilanci i ak.sidentit të sotëm të trafikut që ka ndodhur në qarkoren e Shkupit rrugës për Kosovë.

Ak.sidenti ka ndodhur kur policia ka tentuar të ndaloj një automjet të tipit BMW. Pas frenimit, një kamion ka goditur veturën BMW e cila pas goditjes është përplasur me veturën e policisë Yeti. Vetura BMW është përfshirë nga flakët. Shoferi i veturës BMW ka v.dekur në vendngjarje, ndërsa dy policë dhe shoferi i kamionit janë transportuar në spitalin e qytetit të Shkupit “Nënë Tereza”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here