Ylli i wrestling rrëzohet në ring dhe vdes, shikoni videon

0
166

Mundësi profesionist dhe aktori, Silver King ka vdekur pasi u rrëzua në ring gjatë një ndeshje në Londër.

Cesar Barron ishte një yll në vendlindjen e tij Meksikë dhe u shfaq përkrah aktorit komik Jack Black në filmin e vitit 2005, Nacho Libre.51-vjeçari po ndeshje në Roundhouse në Camden kur u rrëzua në ring.

Barron ishte në mes të ndeshjes në Greatest Shoë of Lucha Libre të shtunën. Mediat meksikane raportojnë se ai mund të ketë pësuar atak në zemër.

Pasi ra në tokë gjyqtari ndeshjes dhe disa njerëz vrapuan ta ndihmonin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here