LAJM I MADH: Shoqata “Jetimat e Ballkanit” ka dhuruar nje numer te madh te karrocave ne Spitalin rajonal te Prizrenit

0
206

Sot shoqata jone ka dhuruar nje numer te madh te karrocave ne Spitalin rajonal te Prizrenit

Ne drejtorin e qendres Spitalore u pritem nga drejtori Afrim Avdaj, njekohesishte diskutuam edhe per nevojat ku mund te ndihmojme ne si dhe per projekte tjera afatgjate

www.jetimat.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here