LAJM I MADH: Kombetarja e Kosoves dhe i gjithe Stafi i saj dhuruan 25 mije euro ne shoqaten “Jetimat e Ballkanit”

0
139

Lajm i madh

Kombetarja e Kosoves dhe i gjithe Stafi i saj dhuruan 25 mije euro ne shoqaten

Nga ky donacion do te behet nje familje me shtepi te re si dhe do te dhurohet nje Iftar ne kuzhinen tone

Faleminderit te gjithe lojtareve dhe Stafit te Kombetares sone
Suksese dhe Zoti ju shperblefte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here