Deshën të binden se çfarë gjendet në fund të bunarit, futën kamerën në gyp dhe u habitën kur zbuluan shpellën nëntokësore (Video)

0
79

A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë në të vërtet gjendet në fund të një bunari?
Një familje që kishte vendosur një shtëpi të re me bunar, ka shuar dilemat përmes një eksperimenti interesant që quhet “lëshimi i kamerës GoPro në vrimë”.
Pas disa orëve shpuarje, ata morën informacione nga punëtorët se kanë hasur në një shpellë nëntokësore, kështu deshën që këtë ta shohin edhe vet që të binden.
Rezultati ishte edhe ai që pritej nga kryefamiljari, kurse videoja e realizuar është bërë virale në rrjetet sociale.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here