VIDEO: Salah “shemb” Chelsean / Ky është goli më i bukur i vitit

0
49

Pas një pjese të parë jo edhe aq emocionuese, pushimi u ka bërë mirë lojtarëve të Liverpool dhe Chelsea-t.

Sadio Mane ka zhbllokuar rezultatin në minutën e 51’ ndërsa vetëm dy minuta më pas Mohamed Salah ka dyfishuar me një gol fantastik nga distanca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here