Video e tmerrshme: U incizua me telefon aksidenti në Gjakovë ku vd.iqën dy persona

0
110

Një aksident i rëndë ka ndodhur të premten në fshatin Korenicë të Gjakovës. Në këtë aksident kanë humbur jetën dy persona dhe janë lënduar gjashtë të tjerë.

Të gjithë shtetas të Shqipërisë. Gazeta Express merr vesh se të vde.kur.tit janë babë e bir nga Tropoja, konkretisht 42 dhe 9 vjeç.Të dy ata ishin në veturën “Golf” që erdhi me shpejtësi dhe u përplas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here