Vdes derisa ishte duke vozitur

0
134

Një person ka vdekur në fshatin Llazarevë të Obiliqit, derisa ishte duke vozitur veturën e tij, pësuar sulm kardiak dhe ka vdekur.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i vozitësit është dërguar në IML për obduksion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here