Vaki kosovare, ndodhi në derbin Gjilani-Drita

0
88

Në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë është zhvilluar ndeshja e xhiros së 26-të të Superligës në mes të Gjilanit dhe Dritës.

Derbi më i madh në vend përfundoi pa gola por kishte spektakël në prapavijë.

Një gafë ndodhi te futbollistët e Dritës derisa po kryenin nxehjet.

Filonit Shaqiri ka hyrë në fushën e lojës duke u nxehur ku dhe kishte detyruar gjyqtarin të ndaloj ndeshjen për një çast. /IndeksOnline

Mungesë profesionalizmi: Rezervisti i Dritës hyn në fushë derisa po nxehejhttps://indeksonline.net/vaki-kosovare-ndodhi-ne-derbin-gjilani-drita/

Posted by IndeksOnline on Sunday, April 7, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here