Policia jep detaje: Kjo është shuma e parave që kanë vje.dh.ur hajnat në pompën në Ferizaj

0
233

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë mëngjesit të djeshëm, nën kër.c.ënimin e ar.mëve, haj.dutët kanë vje.dhur 600 euro në një pompë në Ferizaj.

Policia e Kosovës bën të ditur se gjatë orës 3:15 të mëngjesit të djeshëm, haj.d.utët nën kë.rc.ënimin e thi.kës kanë vjedhur 600 euro në pompë.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se përderisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh tre të dyshuar të panjohur nën kër.cë.nimin e ar.mëve të ftohta-thikë ia kanë grabitur 600 euro dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e policisë.

Si bëhet e ditur tutje, vi.k.tima nuk ka pësuar lëndime trupore.

Rastit iu kanë përgjigjur njësitet relevante policore. Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here