Po raportonte live për dëmet e stuhisë, vetura e bën “qull” gazetarin kolumbian

0
10176

Ky është momenti kur një gazetar derisa po raportonte live në rrugë, një veturë që kalon pranë tij e bën “qull”.

Efrain Arce po raportonte live për televizionin kolumbian RCN në Bogota, kur befasisht i erdhi nga pas një veturë dhe e bëri të tërin ujë, transmeton Telegrafi.

Gazetari kolumbian po raportonte për dëmet e shkaktuar nga stuhia që kishte goditur këtë vend, kur për ironi vetura kalon me shpejtësi të madhe dhe të tërin e bën qull.

“Është pothuajse e pamundur që çiklistët të kalojnë e të mos bëhen ujë”, dëgjohej duke thënë gazetari pak sekonda para se të bëhej vetë i tëri ujë.

https://www.dailymail.co.uk/video/index.html?ico=embedded

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here