Pamjet shokuese: Presidenti Venezuelës shtyp protestuesit me mjete ushtarake (Video)

0
189

Rrjetet televizive botërore po transmetojnë pamje të tmerrshme të dhu.nës që forcat qeveritare të Presidentit Maduro po përdorin kundër mbështetësve të opozitës në Venezuelë.

Prej muajsh qytetarët e Venezuelës janë në protesta pa pushim në mbështetje të kandidatit për President Guaido ndërkohë që Maduro po përdor të gjitha mjetet e dhun.shme, forcën policore dhe ushtarake kundër qytetarëve që kanë mbushur rrugët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here