LAJM I FUNDIT: Dorëheqjet filluan në PSD

0
210

Një deputete e parlamentit, anëtare e komisionit ku trajtohen edhe temat për diasporën, ka dhënë dorëheqje nga pozita e anëtares.

Ajo tha se nuk pajtohet me mënyrën se si punon ky organ, që sipas saj, më tepër mban mbledhje jashtë vendit sesa brenda dhe kështu bëhen shpenzime të panevojshme.

Kronikë e gazetares Mejreme Gashi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here