Ky është 19 vjeçari që humbi jetën mbrëmë në aksidentiin (FOTO)

0
207

Një vetaksiident ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:30 në fshatin Bajçinë të Podujevës, ku si pasojë e tij një i ri ka vdeekur.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës dhe Emergjenca e Podujevës, teksa edhe një person tjetër është dërguar për tretman mjekësor në QKUK të Prishtinës.

“Njëri prej tyre nuk ka arritur të përballojë plaagët e shkaktuara nga aksiidenti dhe i njëjti ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Vdekjjen e tij e ka konfirmuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. Personi tjetër është dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë Zëdhënësja për Informim e Policisë së Kosovës për rajon e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Personi që mbeti i vdeekur nga ky aksiident është Jahir Gashi (rreth 19 vjeç) nga fshati Dobërdol i Podujevës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here