Katër të lën.d.uar në Gjilan pasi u rra.h.ën mes vete, pas spitalit përfundojnë në bu.r.gë

0
245

Në Gjilan raportohet se katër të dyshuar meshkuj shqiptarë pas një mosmarrëveshje janë rr.a.hur në mes veti.

Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor, ku njëri nga të dyshuarit pas tretmanit mjekësor me veturën e tij qëllimisht ka go.di.tur veturën e vi.kt.imës mashkull shqiptar dhe ka lënduar vi.kt.imën tjetër shqiptar.

Katër të dyshuarit janë arr.e.stuar dhe me vendim të prokurorit tre janë dërguar në mbajtje, ndërsa njëri është liruar në procedurë të rregullt, transmeton Plus Tv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here