Gjilani – Drita, momenti i ndërhyrjes dhe kartoni i kuq

0
72

Gjilani ka mbetur me 10 lojtarë në derbin ndaj Dritës.Skuadra nikoqire e këtij takimi, ajo e Gjilanit, ka mbetur me një lojtar më pak në fushën e lojës, raporton InsportiNë minutën e 16-të të takimit, mesfushori i Gjilanti Ansi Nika u ndëshkua me karton direkt të kuq nga gjyqtari Dardan Çaka.

Nika ndërhyri në qendërmbrojtësin e Dritës, Liridon Lecin.Momentin e ndërhyrjes mund ta shikoni në videon e mëposhtme. /Insporti.com

Ansi Nika ndëshkohet me karton të kuq

Ansi Nika i KF Gjilani – Skifterat ndëshkohet me karton të kuq

Posted by Insporti on Sunday, April 7, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here