E rëndë: Dy fëmijëve shqiptarë u plas g.ranata në dorë, humb jetën njëri prej tyre

0
232

Një fëmijë ka mbetur i vde kur dhe një tjetër është pla gosur fshatin Kokërdhak, në Bulqizë pasi ishin duke luajtur me një gra.natë e cila ka shpër thyer.

Mësohet i mituri ka humbur jetën në spitalin Bulqizës.

Ndërkohë që një vajzë e mitur është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here