Video: Shikoni si e përjeton i riu kosovar ndarjen nga bastoret

0
245

Institucionet e Republikës, Qeveria dhe Kuvendi kanë dhënë dritën jeshile për mbylljen e të gjitha lojërave të fatit në vendin tonë, për 10 vitet e ardhshme.

E kjo, ka ngjallur reagime nga qytetarët.

Ndonëse shumë e përkrahin një vendim të tillë, ka edhe prej atyre që janë shprehur të “shqetësuar” me mbylljen e bastoreve/kazinove

Dit e zeza erdhen ma zi ska

Posted by Emrin Dema on Friday, March 29, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here