Stalla e bagëtive kaplohet nga zjarri në Zazkok të Ferizajt

0
267

Viktima mashkull shqiptar ka njoftuar se për shkaqe të panjohura është përfshirë nga zjarri stalla e tij, në të cilën janë djegur 2.000 (dymijë) duaj ushqim për bagëtinë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Zazkok të Ferizajt.

Njësitë relevante policore si dhe njësiti i zjarrfikëseve ka lokalizuar dhe ka shuar zjarrin.

Përpos dëmeve materiale nuk ka pasur dëme në njerëz dhe bagëti.

Foto ilustrim

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here