Rikthehet furra e qytetit “ÇOÇAJ” në Gjilan

0
86

Mir se na vini…na po vazhdojm prap…ashtu siq na ka mesuar i ndjeri….te ecim e tshkojm perpara…

Familjarë, miq, shokë e dashamir si dhe institucionet te nderuara shtetërore, ju falenderojmë te gjithëve që qendruat afër nesh në këto ditë të vështira për të na ngushëlluar dhe e ndatë dhimbjen me ne.
Gjithashtu ju njoftojmë se nesër me 15 mars do të rifillojmë punën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here