Pamje nga aksidenti ku mbeti i vdekur një person

0
254

Një person ka mbetur i vdekur dhe tre të tjerë janë lënduar rëndë, në një aksident trafiku në magjistralen Prizren-Gjakovë, njofton Gazeta Blic.Drejtori Regjional i Policisë së Gjakovës, Ahmet Hasi, ka konfirmuar se dy prej të lënduarve janë në gjendje shumë të rëndë.“Një person është i vdekur dhe katër të tjerë të lënduar. Dy prej tyre janë në gjendje shumë të rëndë, ndërsa dy të tjerë janë dërguar me vetëdije në Spitalin Rajonal të Gjakovës”, tha Hasi.

Më poshtë Gazeta Blic ua sjellë pamjet nga vendi i ngjarjes:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here