LAJMI I FUNDIT: Një i vde*kur dhe 10 të lënduar nga aksidenti në Gjilan

0
352

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit të rëndë trafiku në Gjilan.

Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv, kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here