Ka ndërruar jetë ish luftëtari Bislim Buja BEGI(FOTO)

0
215

Pas nje semundje të rëndë sot me date 10.03.19 ka ndërruar jetë ish luftëtari i UÇK-së
Bislim Buja “BEGI” nga Bujani i Lipjanit.

Ngushllime familjes, farefisit , miqasis dhe bashkëluftëtarëve të tij.

Lavdi jetës dhe vepres tënde
I leht të qoftë dheu i atdheut per te cilin luftove.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here