Humbën jetën në aksident, çifti la pas 4 vajza të vogla

0
215

Burrë dhe grua humbën jetën në një aksident pasditen e kësaj të shtune, në Peshkopi.

Gentjan Karazajmi 34 vjeç dhe bashkëshortja e tij Klodiana rreth 30 vjeçe.

Aksidenti u shënua teksa një person me makinë, përplasi motorin me të cilën udhëtonin dy bashkëshortët.

Për pasojë burrë e grua ndërruan jetë, si pasojë e dëmtimeve të rënda.

Por edhe më e rëndë bëhet situata, pasi çifti Karazajmi lanë jetime katër vajza.

Nga ana e policisë u bë ndalimi i drejtuesit të mjetit A.B., i cili përplasi motorin në aksin rrugor Peshkopi-Maqellarë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here