Gjigandi italian RAI interviston Elvis Nacin, perlotën gazetaret.

0
240

Gjigandi Italian mediatik Rai u ndal ne Shqiperi per te bere nje kronike rreth te mirave dhe te keqijave te Shqiperise. Kur ishte fjala tek e mira skishte si te ndodhte ndryshe vecse te ndaleshin tek Elvis Naçi. Ata udhetuan me Elvisin drejt pogradecit ku atje u perballen me nje rast ekstrem. Sapo hyne ne brendesi te rastit gazetaret e njohur te Rai u emocionuan shume, u deshperuan me kete rast prekes por fytyra e tyre ndryshoi menjehere kur mesuan se kjo familje do te behej me banese te re. Ata intervistuan Elvis Naçin duke mesuar me shume rreth Shqiptareve humaniste dhe Bujare. Te mahnitur dhe me nje eksperience jo normale ata u larguan duke shprehur shume respekt dhe mirenjohje. Intervisten e plote mund ta shikoni sonte nga ora 20:00 ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret, News 24/ shkruan Ligjeruesi Islam

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here