E dhimbshme çfarë ka bërë djaloshi i cili u përqesh në rrjetet sociale për fjalët e tij “A banë me folë” (Video)

0
584

Djaloshi i cili u përqesh në rrjetet sociale për fjalët e tij “A banë me folë” është detyruar ta lë fakultetin në gjysmë shkaku që shumë persona e media online u tallën me të, shkruan Republikaonline.net.

Ai ndoshta nga gëzimi për të dalë në TV ku dhe kishte emocione nga fitorja e partisë të cilën e pëlqente përdori këto fjalë, që me pas kjo deklaratë filloj të shpërndahej me të madhe ne rrjetet sociale e në media, shkruan Republikaonline.net.

Video u shpërnda shumë herë, fakt ky që edhe detyroi të riun ta lë fakultetin në gjysmë si pasojë e presionit psikik.
Tradita e zakoni i shqiptarëve nuk është përqeshja e tallja me njerëz, mirëpo kohëve të fundit kjo dukuri është bërë shumë e shpeshtë dhe pothuajse “normale”./Republikaonline.net

Degjojeni me vemendje dhe shperndaje

Posted by Videoo ditoree on Tuesday, March 5, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here