Dalin pamjet të reja të ak*sidentit në Gjilan, shikoni reagimin e qytetarëve!

0
709

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në qendër të qytetit të Gjilanit. Një person ka mbetur i vdekur dhe disa të tjerë të lënduar rëndë.

Indeksonline ka siguruar disa pamje të momentit kur kamioni (i një firme private të ujit) s’ka arritur të ndal ku me ç’rast ka goditur një numër të madh të veturave.

Më poshtë, video e re e momentit kur kamioni futet dhe reagimi i gjilanasve:

Gjilan

Dalin pamjet të reja të aksidentit në Gjilan, shikoni reagimin e qytetarëve!

Posted by IndeksOnline on Thursday, March 7, 2019

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here