Cristiano në Real Madrid? Zidane zbulon gjithçka

0
53

Edhe zyrtarisht Zinedine Zidane është trajner i Real Madridi.

Skuadra e Real Madridit ka rikthyer trajnerin, Zinedine Zidane në krye të skuadrës.

Zidane u prezentua sot para mediave, ku edhe foli për largimin e tij nga klubi si dhe rikthimin në Madrid.

Tekniku francez gjithashtu ka folur edhe për një rikthim të mundshëm të Ronaldos në Madrid.

“Cristiano nuk është çështja. Tani ka 11 ndeshje dhe ne do të mendojmë për këtë, ne do të shohim vitin e ardhshëm, Cristiano është historia e këtij klubi, ai ka qenë një nga më të mirët”, tha Zidane.

/GazetaBlic/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here