Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë-Gjilan (Foto)

0
50

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Gjilan, pikërisht afër liqenit të Badovcit, raporton Radio Star.

“Radio star”, ka siguruar këto fotografi ku shihet se një veturë e tipit “Golf 4” dhe një “ Opel “.

Akoma nuk dihet se si ka ndodhur ky aksident dhe se a ka të lënduar apo jo, por “Radio Star”, do tju mbaj të informuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here