A ishte kamioni që shkaktoi aksidentin pa regjistrim? Mësohet e vërteta

0
232

Kamioni i cili shkaktoi dje aksidentin në qendër të Gjilan, nga i cili një person mbeti i vdekur dhe 27 të tjerë u lënduan, nuk ishte i regjistruar që nga viti 2017.

Këtë e konfirmuan burime të KALLXO.com brenda policisë.

KALLXO.com raportoi më herët se në lidhje me aksidentin është arrestuar edhe pronari i kompanisë, kamioni i së cilët e shkaktoj aksidentin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here