Haziri: Lamtumirë nip!

0
249

Iu dha lamtumira e fundit Ramadan Jasharit, infermierit të Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit.

Miqtë dhe kolegët e tij lajmin e kanë marrë me dhimbje dhe kanë shprehur ngushëllime duke e përkujtuar angazhimin dhe përkushtimin e tij në Spitalin e Përgjithshëm të Gjilanit.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri përmes një postimi në Facebook i shpreh ngushëllime familjes, shokëve dhe kolegëve të infermierit Ramadan Jasharit.

Postimi i plotë:

Sot ia dham lamtumirën e fundit Ramadan Jasharit, infermierit të Spitalit të Përgjithshëm të Gjilanit, i cili u nda nga ne kur askush s’e priti. Me dhembje të madhe, i shpreh ngushëllime familjes, shokëve dhe kolegëve. Lamtumirë nip!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here