Haradinaj tregon se kujt i tha “qenef mashkull” në Kuvend, do befasoheni

0
131

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se në seancën solemne të Ditës së Pavarësisë ka pasur probleme të veta derisa ka pranuar se nuk ka qenë me disponim të mirë.

“Nuk e di që kam qenë i acaruar për besë. Acarimet i kam të natyrave të tjera. S’ka pas të bëjë me seancën, kam pasur probleme të mia”, ka thënë Haradinaj në Gllogjan,
Sa i përket pohimit “Ma qenef mashkull nuk kam parë në jetë” i cili është dëgjuar pas përfundimit të seancës, i pari i Qeverisë ka thënë se një gjë e tillë nuk i kujtohet.

“Për besë nuk më kujtohet! Ndoshta e kam thënë, kam qenë në dalje. Nuk e di çfarë ka qenë tema”, ka thënë Haradinaj.

Dje ai është dëgjuar duke përdorur këtë shprehje dhe është aluduar se kjo iu drejtua të parit të PDK-së, Kadri Veseli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here