Vushtrria në zi, ndërron jetë i riu Erzen Hyseni

0
113

Një lajm i trishtueshëm dhe shumë i pikëllueshëm për mbarë qytetarët e Vushtrrisë vjen nga Turqia.

Sipas shumë njoftimeve atje ka ndërruar jetë Erzen Hyseni, një i ri nga Vushtrria i cili nuk ia doli të kaloj një sfidë të rëndë në të cilën ishte.

I ndjeri ishte njohur në Vushtrri nga qyteti, rrethi dhe familjarë si një djalë mjaft i afërt dhe miqësor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here