Viti, furgoni del nga rruga, qytetarët e nxjerrin me traktor

0
224

Pasditen e sotme, në fshatin Sllatinë e Epërme në Komunën e Vitisë, një furgon ka dalë nga rruga si pasojë e reshjeve të borës së sotme
Lexues të Gazetës Express kanë dërguar video ku shihet se furgoni ka humbur drejtimin dhe ka dalë nga rruga, ndërkaq qytetarët e kanë nxjerrë me një traktor.

Qytetarët kanë theksuar se nuk ka persona të lënduar.


Ndërkaq Policia e Kosovës vazhdimisht po bën apel nga qytetarët të kenë kujdes gjatë pjesëmarrjes në komunikacion./GazetaExpress

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here