Messi ia “shkatërron” karrierën portierit të Gironas

0
125

Çfarë super lojtari është ky, shijojeni golin e Messit!

Skuadra e Barcelonës ka dyfishuar epërsinë ndaj Gironas.Ekipi i Barcelonës ka shënuar edhe golin e dytë në takimin e La Ligas ndaj Gironas, shkruan GazetaBlic.Sulmuesi i Barcelonës, Leo Messi shënoi në minutën e 69’të për të qetësuar tifozët e Barçës.

Messi u asistua nga Jordi Alba dhe më pas paraboloi portierin e ekipit kundërshtar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here