Lutfi Haziri për ngushëllime në familjen e Daci

0
212

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shkuar për ta ngushëlluar familjen Daci për ndarjen tragjike nga jeta të djalit të tyre, Arianit.

“R.I.P Arian! Zoti i Madh ndihmoje familjen Daci për këtë humbje të madhe! Të lutem Zoti jon! Lut@Mika”, ka shkruar Haziri në llogarinë e vet në “Facebook”.

ëvendësministri i Ministrisë së Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Arian Daci, humbi jetën nga një ortek në Brezovicë të shtunën në mesditë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here