Iluzionisti qe “cmendi” prezantuesin e WAZZUP

0
276

Iluzionisti qe “cmendi” prezantuesin e WAZZUP

Adrian Kqiku iluzionisti nga Gjilani qe cmendi prezantuesin

Adrian Kqiku eshte nje djalosh 19 vjeqar prej fshatit doberqan te qytetit te Gjilanit, i cili tani me studimet eshte duke i zhvilluar ne universitetin e prishtines.
Me iluzione e magji ai eshte marre qe nga mosha 15 vjeqare dhe asnjehef ska reshtur duke e praktikuar dhe permisuar ate.
Endrra e tij eshte te dal ne skenen nderkombetare, ku synimi i tij eshte per amerik kete vere.
Per me shum shikojeni ne videon e meposhtme!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here