Gjilani ka humbur një zyrëtar

0
342

I trishtë lajmi për ndarjen nga jeta të zyrëtarit ligjor të komunës së Gjilanit, bashkëqytetarit dhe mikut tim, Hevzi Matoshi.

Gjilani ka humbur një zyrëtar të zot, bashkëpunues dhe të sinqertë e të pastër, ndërsa ne të gjithë mbetëm pa një bashkëpunëtor dhe mik të mirë.

Ngushëllime familjes Matoshi!
Ngushëllime miqve, kolegëve dhe mbarë qytetarëve të Gjilanit!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here